Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Київ, вул Гната Юры, 7
м. Київ, вул Гната Юры, 7
Телефони: 050 156 3400 096 195 1406
050 156 3400 096 195 1406 Замовити дзвінок

Електричні системи негайного нагрівання води

Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1000 4 T
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1000 5 T
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1000 6 B
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1000 6 T
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1100 18 B
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1100 21 B
0
Електричний проточний водонагрівач Bosch TR1100 24 B
0
Проточний електричний водонагрівач Vaillan VED E 18/8 B
0
Проточний електричний водонагрівач Vaillan VED E 21/8 B
0
Проточний електричний водонагрівач Vaillan VED E 24/8 B
0
Проточний електричний водонагрівач Vaillan VED E 27/8 B
0
Електричні системи негайного нагрівання води

Купити проточні електричні водонагрівачі в Києві і Україні в магазині ТехТепло

Проточні електричні водонагрівачі – найнадійніший і економічний варіант для тих, хто хоче купити електричний водонагрівач. Ці агрегати забезпечують гарячу воду на вимогу, а це означає, що вам не потрібно чекати резервуара з нагрітою водою або турбуватися про те, що гаряча вода закінчиться в години пік. Крім того, вони більш ефективні, ніж традиційні системи накопичувальних резервуарів, оскільки вони нагрівають лише ту кількість води, яка використовується, тому енергія не витрачається. Крім того, ці електричні обігрівачі не потребують великого простору, як моделі без бака, і їх можна легко розмістити в тісних місцях, наприклад під шафами з раковиною або навіть у шафах.

Встановлення також відносно просте, оскільки ці пристрої можна підключити безпосередньо до наявної сантехніки з мінімальними зусиллями. Очікувана тривалість служби проточних електричних нагрівачів також вища, ніж у традиційних накопичувальних резервуарів, завдяки меншій кількості рухомих частин і меншому обслуговуванню протягом усього терміну служби.

Найшвидший шлях до гарячої води: проточні електронагрівачі

Проточний електричний водонагрівач є ефективним і економічно вигідним способом швидкого підвищення температури великих об’ємів води. Цей тип нагрівача є життєздатним варіантом для комерційного та промислового застосування, оскільки він здатний нагрівати більшу кількість води одночасно, ніж традиційні нагрівачі без бака. Крім того, його компактна конструкція дозволяє легко встановлювати його в тісних приміщеннях. Завдяки швидкому циклу нагрівання користувачі можуть очікувати гарячої води майже миттєво, заощаджуючи витрати на електроенергію в довгостроковій перспективі.